Зінченко Андрій Ігорович

Зінченко Андрій Ігорович

 

Посада: доцент кафедри фінансів НУК ім. адм. Макарова, кандидат економічних наук

Дата народження: 02 серпня 1981р.

Професійний досвід:

Робочий шлях розпочав одразу після закінчення школи. До отримання вищої освіти працював оператором ПК, економістом-бухгалтером, юристом.

З 2004 р. по т.п. викладач, старший викладач, доцент кафедри фінансів НУК ім. адм. Макарова.

З 2010 р. заступник начальника управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

Основні навчальні курси: "Фінанси підприємств", "Основи митної справи", "Страхування", «Страхові послуги».

Освіта: Вища за спеціальностями „Облік і Аудит”, "Правознавство”, «Історія».

Додаткова освіта та досягнення:

2011 р. Підвищення кваліфікації за програмою «Інституційні та правові засади Європейського Союзу» у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції.

2011 р. Навчання за програмою підвищення кваліфікації державних службовців з питань запобігання та протидії проявам корупції в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

2011р. Участь у програмі «Профілактика ВІЛ/ІПСШ та формування здорового способу життя серед молоді» в рамках проекту Фонду народонаселення ООН/Програми розвитку ООН в Україні «Запобігання ВІЛ/ІПСШ та формування безпечної поведінки серед молоді».

2011р. Підвищення кваліфікації в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом «Управління персоналом в органах державної влади та місцевого самоврядування».

2010р. Участь у майстер-класі «Застосування кращої практики управління інноваційними проектами та програмами в контексті реформування системи державних фінансів України» Українсько-Японського центру Японського агентства міжнародного співробітництва та Японської і Української асоціацій управління проектами при участі Міністерства фінансів України

2010р. Навчання у сфері здійснення державних закупівель за програмою короткотермінового семінару «Державні закупівлі в Україні» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

2010р. Підвищення кваліфікації в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом «Менеджмент в органах державної влади. Управління персоналом».

2003р. Кваліфікаційний сертифікат англомовного викладача з курсу «Applied Economics» Junior Achievement Ukraine.

2001р. Диплом переможця конкурсу Регіональної торгівельно-промислової палати Миколаївської області «Регіон. Погляд у ХХІ століття».

Громадська робота:

У 2009 році - громадський спостерігач за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів за посвідченням Українського центру оцінювання якості освіти.

У 2007 році - член окружної виборчої комісії на позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня, уповноважений представник окружної виборчої комісії у судах.

З 2003 року член та співфундатор міської громадської організації «Миколаївський клуб автоспорту».

Знання і використання в роботі мов: Українська, Англійська, Російська – вільно, Французька – зі словником.
 

 

.