Новини Факультету економіки моря

На кафедрі фінансів відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів денної форми навчання на здобуття освітнього ступеня магістр з фінансів.

Навчання впродовж усього життя – фундаментальний принцип, якому підпорядковане академічне та наукове життя викладачів Факультету економіки моря. Та чи може бути інакше в наш невгамовний, такий, що привносить карколомні зміни у повсякденні реалії, час?

На кафедрі економічної теорії відбувся перший публічний захист магістерських робіт першого набору за освітньою програмою «УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ».

Кожне засідання Вченої ради Факультету економіки моря відзначається подіями, важливими для його зіркової команди. Не стало виключенням і останнє, оскільки на ньому відбулася урочиста церемонія презентації символічного Ключа ФЕМу.

У Регіональній торгівельно-промисловій палаті Миколаївської області відбувся семінар на тему: «Впровадження систем управління ISO 9001:2015 та ISO 22000/НАССР».

Ти тільки-но отримав диплом молодшого спеціаліста?

Відбулася зустріч представників Факультету економіки моря НУК з директором Малопольської школи публічного адміністрування (Польща) та координатором проекту DOBRE Криштофом Гвуцем.

До 25-річчя Факультету економіки моря!

Як би не хотілося нам весняного тепла та сонечка, зима не поспішає відступати...

Студенти Кафедри економіки та організації виробництва Факультету економіки моря НУК та їх колеги-менеджери мали грандіозну можливість познайомитися з компанією "МДЕМ" в рамках семінару-тренінгу «Індустрія 4.0 і перспективи суднового інжинірингу в Україні».

Сторінки

.