Вдосконалюємо якість!

.

 

Прихильність Факультету економіки моря до надання освітніх послуг найвищого ґатунку – загальновідома (Якіть як вища цінність).

Між тим, аби прагнення досконалості набувало реальних ознак, потрібно добре розумітися на сучасних стандартах, які складають підґрунтя систем управління якістю.

З цією метою Вченою радою ФЕМ та Державним підприємством «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» проведено семінари на теми:

- «Огляд вимог стандартів ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014 «Оцінка відповідності. Вимоги до роботи різних типів органів з інспектування» та ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 «Оцінка відповідності. Вимоги до органів з сертифікації продукції, процесів та послуг»

- «Оцінка відповідності ЗВТ вимогам технічних регламентів»

У заході взяли участь фахівці та експерти з управління якістю. Не оминули його стороною й співробітники деканату та випускаючих кафедр ФЕМ.

Їхні колективи саме тепер підбивають підсумки навчального року та розмірковують про заходи щодо поліпшення навчального процесу, оскільки «меж для досконалості не існує!»

З вітальним словом до аудиторії звернувся декан, професор В.Н. Парсяк. Він подякував топ-менеджменту державного підприємства за плідну, багаторічну співпрацю. Було підкреслено, що пропозицію провести семінар на базі єдиного в Україні базового підрозділу, де впроваджено та вдруге сертифіковано СУЯОП, - честі і відзнака зусиль команди викладачів та студентів.

«Переконані: якість як світоглядна категорія може виконати роль української національної ідеї. Прагнення мислити якісно, проектувати якісно, працювати якісно, наповнювати якісним змістом кожний прожитий день здатне об’єднати навколо себе усіх, хто бажає добра собі особисто, близьким та рідним, друзям й колегам, планеті, на якій нам пощастило народитися».

До нових зустрічей!

До нової якості!!!.