День боса на кафедрі менеджменту

Менеджер - професія надзвичайно відповідальна, потребує багато енергії та часу.

Проте бувають дні, коли керівнику випадає нагода забути про повсякденні турботи і відпочити. Одним із таких є День Шефа або Національний День Босса (National Boss' Day). Тому на святкування завітали наші боси – декан ФЕМ Парсяк Володимир Никифорович та завідувач кафедри менеджменту Іртищева Інна Олександрівна.

Цього року нагода провести свято випала студенткам 3 курсу Юлії Колодруб та Дар'ї Змельській. Вони підготували цікаву презентацію про історію свята, запропонували розв'язати кросворд та пограти у ділову гру на вигадливість та креативність.

Дружня атмосфера, цікава програма, веселі конкурси та призи зробили цей день справжнім святом. А важливі поради від нашого декана запам’ятаються назавжди.