День конкуренції з Факультетом економіки моря

Конкуренція, як відомо, - двигун економічного прогресу, потужний мотиватор до створення продуктів (виробів та послуг), які якнайкраще задовольняють потреби споживачів і у нашій країні, і за її межами.

Тож заслуговують усі поціновувачі конкуренції на свято всесвітнього масштабу. Його ініціатором у нашому місті став давній партнер Факультету економіки моряКлуб директорів підприємств на чолі з В.А. Бєльським.

Не оминули стороною цей захід декан ФЕМ В.Н. Парсяк та його студенти О. Кошик, Т. Ніжніковський. У колі добрих друзів – представників малого та середнього бізнесу – точилися плідні дискусії про підтримання на належному рівні конкурентоспроможності їхніх брендів, про шляхи, якими мандрують невгамовні «бізнес-гноми» до ринків європейських країн.

Від імені Вченої ради, Володимир Никифорович запросив відзначити наступний Всесвітній день конкуренції у стінах Національного університете кораблебудування, позиції якого на ринку освітніх послуг рік у рік сильнішають.

Тож, до зустрічі!