Звіряємо курс!

Кожного першого вівторка поточного місяця збираються на засідання Вченої ради Факультету економіки моря його топ-менеджмент, керівники підрозділів, представники трудового колективу, студенти.

 

У порядку денному – найактуальніші питання поточної наукової та навчальної діяльності, перспективи їхнього подальшого розвитку.

Так сталося і у грудні, коли до колег-економістів завітав О.С. Рижков - проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної інтеграції.

 

 

 

 

 

 

 

Присутні побачили презентацію про ключові напрями співпраці НУК з провідними освітніми центрами Китайської народної республіки. Підкреслювалося, що студенти факультету ініціативно вже інтегрувалися у навчальні проекти Піднебесної. На часі – розширення їхньої присутності у тих університетах, з якими налагоджені плідні, взаємовигідні стосунки.

Олександр Сергійович ґрунтовно відповів на численні запитання та отримав щиру вдячність від декана Парсяка В.Н.

Рада прийняла також рішення, які стосуються вдосконалення системи управління якістю, підбила підсумки виконання плану видання навчально-методичної літератури за рік, що минає, затвердила склад проектних груп.

Одноголосно затверджено склад кадрового резерву на ключові посади Факультету економіки моря.

.