Зустріч давніх друзів

Факультет економіки моря та миколаївський економічний ліцей (http://liceum2.mk.ua/) пов’язують плідні науково-освітні відносини, у підґрунті яких – договір про співпрацю, укладений ще 2010р.

 

Вони отримали новий імпульс для подальшого розвитку під час зустрічі представників сторін, у якій взяли участь: А.С. Компанієць – директор ліцею, Г.В. Новицька - його заступник з навчально-виховної роботи, Парсяк В.Н. – декан ФЕМ, Пащенко О.В. – доцент кафедри фінансів та Сіренко І.В. – доцент кафедри менеджменту.

Головним предметом спілкування стали перспективи, які відкриває перед учнями ліцею участь у дослідницьких проектах Відділення економіки моря Академії гардемаринів НУК.

Не обійшлося, природно, і без розмови з майбутніми студентами. Від професора В.Н. Парсяка вони дізналися про причини зростаючої уваги людства до Світового океану, про бурхливий розвиток економіки моря, про майбутнє України у цьому контексті, про приємні сюрпризи, які чекають на абітурієнтів у найвідомішому центрі економічної освіти регіону.

Як годиться – фотографія на добру згадку. Вона, водночас, – почесна перепустка у приймальну комісію НУК (Посилання)

Тож, зустрінемося!

.