Нові перспективи міжнародної практичної підготовки студентів ФЕМ

Студенти Кафедри економіки та організації виробництва Факультету економіки моря НУК та їх колеги-менеджери мали грандіозну можливість познайомитися з компанією "МДЕМ" в рамках семінару-тренінгу «Індустрія 4.0 і перспективи суднового інжинірингу в Україні».

Його насичена програма включала презентації та відкриті діалоги з топ-менеджментом:

Оленою Юріївною Жуковою - кандидатом економічних наук, директором ТОВ «Марін Дизайн Інжиніринг Миколаїв», (презентація на тему: «Тенденції розвитку світового суднобудування в контекстах Індустрії 4.0»);

Віктором Анатолійовичем Завражновим - керівником проектів (презентація на тему: «Управління проектами в підрозділах базового і робочого проектування (BDE)»;

Олександром Олександровичем Левітом - HR менеджером (презентація на тему: «Оцінка та мотивація праці персоналу інжинірингового підприємства»);

Тарасом Леонідовичем Колесником - фінансовим директором (презентація на тему: «Роль економічних компетенцій в підтримці успішного бізнесу»).

Сполучною ланкою і незмінним наставником своїх вихованців в їх спілкуванні з представниками компанії став декан ФЕМ, д.е.н., професор Володимир Никифорович Парсяк.

В ході корисного спілкування були окреслені шляхи подальшої реалізації програми безперервної практичної підготовки студентів ФЕМ!

Щиро вдячні Олені Юріївні Жуковій  та членам її зоряної команди за теплий і привітний прийом, за нові горизонти ЕКОНОМІКИ МОРЯ!