Почесний ювіляр ФЕМ

Нещодавно весь колектив завітав на святкування 70-річного ювілею професора кафедри менеджменту, к.т.н. Фатєєва Миколи Володимировича.

 

Від щирого серця привітав Миколу Володимировича декан ФЕМ, д.е.н., професор Парсяк В.Н. До вітальних слів долучились завідуючі кафедр: д.е.н., професор кафедри менеджменту Іртищева І.О., к.е.н., професор кафедри обліку та економічного аналізу Погорєлова О.В., к.е.н., доцент кафедри фінансів Рогов Г.К., д.е.н., доцент кафедри економічної теорії Єфімова Г.В., к.е.н., професор кафедри економіки та організації виробництва Гурченков О.П.

Бажали професору довгих років життя та нових творчих звершень, міцного здоров'я та довголіття, фінансової стабільності та сімейного благополуччя... Пролунали цікаві спогади з університетського життя, згадували, як закладався фундамент спільної наукової праці та створення ефективної команди дослідників.

Приємним сюрпризом для ювіляра були привітання студентів кафедри менеджменту. Милозвучну українську пісню подарувала Тарасова Олександра, а іноземні студенти Нурієв Еміль та Вельмурадов Пєрман декламували вірші:

"Солидный опыт, кладезь знаний,
И череда почётных званий...
Отдали науке много лет,
Нам не сравниться с Вами. Нет.
У вас нет времени для скуки,
Вы — занимаетесь наукой.
Статьи, учебники, доклады...
Сейчас трудиться много надо,
Чтоб без лукавства, без бравад
Иметь в науке результат!
Этот — праздник - нам утеха,
А Вам желаем мы успехов,
Статей научных, монографий,
Почётных грамот, фотографий...
Семь футов под килём — всегда,
Удач — на многие года!"


«Викладачі та студенти ФЕМ передають Вам, шановний Миколо Володимировичу, найтепліші привітання. За багато років роботи в університеті Ви допомагаєте стати на професійну ниву знавцем своєї справи, знайти себе у непростому світі. Кожен скаже, що Ви передаєте студентам не тільки міцні знання, але й велику життєву науку: завжди за будь-яких обставин, людина повинна залишатися людиною»


.