Увага майбутнім підприємцям та банкірам!

Тільки для студентів Факультету економіки моря є надзвичайна можливість потрапити на інформаційно - навчальну конференцію "Ефективний кредит"!

Ви зможете ознайомитися з «Порядком часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів з обласного бюджету», діючими кредитними продуктами для малого і середнього бізнесу, рекомендаціями щодо ефективного використання коштів, програм міжнародних донорів.

Також, в процесі заходу кожен бажаючий зможе отримати кваліфікаційну консультацію з питаннь відкриття та ведення підприємництва!!!

Це варто почути!!!

Тільки 12 вересня 2017 року!

Час проведення: 10:00 - 12:00 (реєстрація з 9:30)
Місце проведення: Конфенц-зал Центр Поддержки Бизнеса, м.Миколаїв, вул. Потьомкінська 51/1, 1-й поверх.